Автомайдани з'їхались у Вінницю, щоб "зняти" начальника поліції Шевцова

Близько 100 автомайданівців переважно із Західної України приїхали у Вінницю з вимогою відсторонити начальника ГУ Нацполіції області Антона Шевцова від посади на період перевірки його зв'язків із сепаратистами
Depo.
10 березня 2016 11:01
ФОТО: depo.ua
Автомайдани з
Автомайдани з'їхались у Вінницю, щоб "зняти" начальника поліції Шевцова

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Автомайданівці зібралися сьогодні, 10 березня, в центрі Вінниці на Площі Героїв Небесної Сотні. За попередньою інформацією, у Вінниці наразі перебувають Автомайдани Тернополя, Одеси, Житомира та Рівного. Вони вимагають відсторонити від посади скандального начальника вінницької поліції кримчанина Антона Шевцова на період проведення перевірки. 

Автомайданівці вирушили на прийом до Шевцова, однак у приміщення управління їх не пустили, пояснюючи це тим, що прийом громадян у начальника поліції розпочинається о 15 годині.

Почалась штовханина. До активістів вийшов начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення поліції Олександр Король. 

Автомайдани з'їхались у Вінницю, щоб

Нагадаємо, що новопризначеному начальнику ГУ Нацполіції у Вінницькій області Антону Шевцову вінницькі активісти закидають звинувачення у сепаратизмі. У зв'язку з цим, керівництво Національної поліції України проводить службове розслідування щодо очільника вінницької поліції.