ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Мурафський кар'єр", на якому вчора стріляли, працює непрозоро і незаконно, - Вінницька ОДА

Обласна дежавна адміністрація поскаржилась Прем'єр-міністру на неефективний менеджмент Міністерства аграрної політики та продовольства
Depo.
24 липня 2015 13:10
ФОТО: depo.ua
"Мурафський кар
"Мурафський кар'єр", на якому вчора стріляли, працює непрозоро і незаконно, - Вінницька ОДА

Вінницька облдержадміністрація заявила, що державне підприємство "Мурафський кар'єр", збройне захоплення якого сталось учора, 23 липня, незаконно видобуває та використовує надри. Про це повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

"Діяльність державного підприємства "Мурафський кар'єр" ведеться незаконно, непрозоро та поза правовим полем. Робота в частині використання надр, оформлення трудових відносин та управління державним майном не відповідає нормам чинного законодавства", - повідомляє прес-служба ОДА.

В адміністрації наголосили, що прокуратура області здійснює досудове розслідування в рамках кримінального провадження по факту незаконного видобутку та розтрати корисних копалин на держпідприємстві "Мурафський кар'єр".

Крім того, керівництво Вінницької області вважає, що Міністерство аграрної політики та продовольства України, якому підпорядковано підприємство, не вживає жодних заходів щодо врегулювання ситуації. Відомство неодноразово ігнорувало звернення облдержадміністрації щодо створення спільних комісій, які б привели роботу державного підприємства до норм чинного законодавства.  

"Міністерство засвідчило свою неефективність в управлінні цим підприємством, про що в обласній державній адміністрації підготовлено відповідну службову записку, яка буде спрямована Прем'єр-міністру України", - заявили в ОДА.

Нагадаємо, вчора, 23 липня, між працівниками охоронної фірми "Донбас-безпека", які охороняли об'єкт, та невідомими чоловіками відбулась перестрілка.

Згодом, вінницька міліція заявила, що інформація про заручників та поранених з вогнепальної зброї під час штурму підприємства не відповідає дійсності. Правоохоронці кваліфікували інцидент, як хуліганство.

Більше новин регіону читайте на Вінниця.depo.ua