ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницька міліція заявила, що заручників та поранених на Мурафському кар'єрі не було

Але представники охоронної фірми запевняють, що нападники мали автоматичну зброю і, тікаючи, взяли в заручники двох охоронців
Depo.
23 липня 2015 18:50
ФОТО: depo.ua
Вінницька міліція заявила, що заручників та поранених на Мурафському кар
Вінницька міліція заявила, що заручників та поранених на Мурафському кар'єрі не було

Як повідомляє Вінниця.depo.ua, прес-служба обласної міліції заперечила інформацію про те, що під час сьогоднішніх збройних сутичок на Мурафському кар'єрі були постраждалі з вогнепальними пораненнями та заручники.

"Інформація про заручників не відповідає дійсності. Заручників не було звільнено, як написали деякі інтернет-ресурси, тому що їх там не було. У нападників не було автоматів, у них була мисливська рушниця", - зауважили в обласному УМВС.

В управлінні наголосили, що постріли зі зброї були попереджувальними, тобто стріляли тільки вгору. Однак куля зрекошетила і зачепила одного з учасників конфлікту. В прес-службі обласної міліції зауважили, що це не поранення, а тілесне ушкодження.

Натомість, як запевнив начальник зміни охорони кар'єру, нападники побили прикладами двох охоронців і поранили директора кар'єра з дробовика.

Нагадаємо, що сьогодні між працівниками охоронної фірми "Донбас-безпека", які охороняли об'єкт, та невідомими чоловіками відбулась перестрілка.

Більше новин про життя регіону читайте  на Вінниця.depo.ua