В партії Гройсмана заявили про безпрецедентну перемогу до Вінницької облради
Політсилу експрем'єра Володимира Гройсмана підтримало 45,12% виборців Вінниччини
- Вінниця
-
30 жовтня 2020 10:29

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу "Української Стратегії Гройсмана".
В партії заявляють, що за результатами паралельного підрахунку голосів, "Українська Стратегія Гройсмана" впевнено перемагає на виборах до місцевих рад усіх рівнів. Зокрема, до Вінницької обласної ради партія експрем'єра Володимира Гройсмана набирає мало не в чотири рази більше голосів, ніж найближчий конкурент - "Європейська Солідарність".
"Наразі триває паралельний підрахунок голосів по виборах депутатів Вінницької обласної ради, за даними якого, наша політична сила одержала безпрецедентно високий рівень підтримки жителів Вінниччини!", - йдеться в повідомленні.
Паралельний підрахунок голосів свідчить, що до Вінницької обласної ради проходить шість політичних партій:
Нагадаємо, що Володимир Гройсман не лише втретє отримує більшість у Вінницькій міській раді, а й вперше заведе своїх депутатів до обласної ради. Причому, у переконливому кількісному складі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:50 Суд взяв під варту 23-річного підозрюваного у вбивстві школярів на Вінниччині
- 13:52Штовхав і душив учнів: Стало відомо про конфлікту поведінку 23-річного вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох школярів
- 09:10Прокурори оголосили підозру 23-річному вчителю, що зарізав двох школярів на Вінниччині ФОТО
- 19:32 Вбивство школярів на Вінниччині: правоохоронці розповіли приголомшливі деталі трагедії
- 12:51 Вбивство школярів на Вінниччині: Правоохоронці затримали 23-річного вчителя, якого підозрюють у злочині ФОТО
- 10:17На Вінниччині зарізали двох дітей. Поліція вже затримала підозрюваного
- 08:19Окупанти вранці вдарили по промислових об'єктах на Вінниччині
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 12:51У рейсовому автобусі на кордоні з Молдовою знайшли три десятки незадекларованих макбуків Відео
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 21:54 Зеленський: Гарантії безпеки для України включають захист на землі, в повітрі, на морі та фінансування ЗСУ Відео
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 21:24На Вінниччині громадам повернули майже тисячу га водосховищ
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 15:54Як вибрати оптимальну суму та термін мікропозики Актуально
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру