Звільнений коп Шевцов зробив "прощальну" заяву

Антон Шевцов заявив, що не згоден з системою, де потрібна гарна картинка для ЗМІ, а не результат
Depo.
15 березня 2016 13:22
ФОТО: depo.ua
Звільнений коп Шевцов зробив "прощальну" заяву
Звільнений коп Шевцов зробив "прощальну" заяву

У вівіторок, 15 березня, звільнений начальник вінницької поліції Антон Шевцов на своїй сторінці у "Фейсбуці" пояснив, чому він написав рапорт про звільнення. Про це повідомляє Depo.Вінниця.

"Пішов сам. Тому що не згоден з системою, де потрібна гарна картинка для ЗМІ, а не результат. Саме цій картинці ми зобов'язані тому розвалу і бардаку, який відбувається в країні. Я звик працювати, а не позувати перед камерами і догоджати кримінальним елементам псевдопатріотам, які називають себе активістами. Я звик припиняти видачу дозволів на зброю людям, які захоплювали державні будівлі і кидали в них коктейлі Молотова", - написав Шевцов.

Звільнений коп Шевцов зробив "прощальну" заяву - фото 1

Нагадаємо, що Глава Нацполіції Хатія Деканоідзе задовольнила рапорт про відставку Антона Щевцова з посади начальника ГУНП України у Вінницькій області. Цьому передувала акція протесту під стінами обласного управління поліції з вимогою відставки Шевцова, оскільки активісти знайшли відео, де він на "путінському" параді до дня перемоги з "колорадською" стрічкою на грудях.