Заступником міністра Кутового став колишній вінницький чиновник

Уряд схвалив пропозицію міністра Тараса Кутового про призначення Максима Мартинюка першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України
Заступником міністра Кутового став колишній вінницький чиновник
Заступником міністра Кутового став колишній вінницький чиновник

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

На посаді першого заступника міністра Максим Мартинюк координуватиме реалізацію стратегії реформування галузі "3+5", розроблену . Зокрема, у зоні його відповідальності опиниться реалізація державних програм в АПК, стимулювання розвитку тваринництва та органічного землеробства. Також Максим Мартинюк займатиметься оптимізацією діяльності державних підприємств, які знаходяться у сфері управління Мінагрополітики.

За інформацією міністерства Максим Мартинюк, як один з найбільш ефективних менеджерів та фахівців ринку землі, на новій посаді координуватиме продовження земельної реформи у відповідності до розробленої міністерством стратегії.

Нагадаємо, Максим Мартинюк народився 24 квітня 1977 року в м. Одеса.Трудову діяльність розпочав юристом Вінницького райвідділу Пенсійного фонду України, вів викладацьку діяльність. А з 2011 по 2014 роки — директор Департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради.

У березні 2014 року став першим заступником Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

22 липня 2016 року призначений першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця