Заступником міністра Кутового став колишній вінницький чиновник

Уряд схвалив пропозицію міністра Тараса Кутового про призначення Максима Мартинюка першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України
Depo.
23 липня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua
Заступником міністра Кутового став колишній вінницький чиновник
Заступником міністра Кутового став колишній вінницький чиновник

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

На посаді першого заступника міністра Максим Мартинюк координуватиме реалізацію стратегії реформування галузі "3+5", розроблену . Зокрема, у зоні його відповідальності опиниться реалізація державних програм в АПК, стимулювання розвитку тваринництва та органічного землеробства. Також Максим Мартинюк займатиметься оптимізацією діяльності державних підприємств, які знаходяться у сфері управління Мінагрополітики.

За інформацією міністерства Максим Мартинюк, як один з найбільш ефективних менеджерів та фахівців ринку землі, на новій посаді координуватиме продовження земельної реформи у відповідності до розробленої міністерством стратегії.

Нагадаємо, Максим Мартинюк народився 24 квітня 1977 року в м. Одеса.Трудову діяльність розпочав юристом Вінницького райвідділу Пенсійного фонду України, вів викладацьку діяльність. А з 2011 по 2014 роки — директор Департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради.

У березні 2014 року став першим заступником Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

22 липня 2016 року призначений першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця