Заступник головного поліцейського Вінниччини нажив старенький "Пассат" і сто тисяч готівки

На посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Віталій Ярмолюк призначений влітку цього року
Depo.
2 грудня 2016 11:20
ФОТО: depo.ua
Заступник головного поліцейського Вінниччини нажив старенький "Пассат" і сто тисяч готівки
Заступник головного поліцейського Вінниччини нажив старенький "Пассат" і сто тисяч готівки

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області – начальник слідчого управління Віталій Ярмолюк задекларував автомобіль "Фольксваген-пассат" 2004 року випуску та 100 тис.грн., які поліцейський зберігає у готівці. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на дані, вказані в декларації Ярмолюка.

Крім того, декларант повідомив про наявність 50 тис грн. доходу від відчуження рухомого майна. Заплата посадовця за 2015 рік склала 99 431 грн. 

Жодних інших даних про майно поліцейського у його декларації не вказано.

Заступник головного поліцейського Вінниччини нажив лише старенький "Пассат" - фото 1

Додамо, що 30-річний калинівчанин Віталій Ярмолюк в органах внутрішніх справ служить з 2008 року. Починав слідчим слідчого відділення Вінницького міського відділу Управління МВС України у Вінницькій області. 

У серпні 2015 року очолив 3-й відділ управління з організації досудового розслідування Головного слідчого управління МВС України, а в листопаді того ж року став начальником відділу Головного слідчого управління Національної поліції України.

У березні 2016-го очолив управління логістики та матеріально-технічного забезпечення Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

У серпні 2016 року призначений на посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області – начальника слідчого управління.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах