"Зараз будеш по голові брати": На Вінниччині поліцейські знущалися з затриманого
Про вік затриманого не повідомляється, однак на перший погляд - це дитина або підліток
- Вінниця
-
8 липня 2019 11:27

Відео, на якому поліцейський знущається над затриманим, опублікував у соцмережі "Фейсбук" користувач Анатолій Качур, передає Depo.Вінниця.
Як зазначив атор відео, відзняті події мали місце у Ямпільському відділенні поліції на Вінниччині. За його словами, протиправні методи до затриманого застосовували патрульні Семчук і Бишинська, а також їхній керівник - Мілевський.
На відео поліцейський матюкається, погрожує затриманому дубинкою і змушує його присідати.
Згодом, факт вчинення правопорушення працівниками Ямпільського відділення поліції підтвердили в ГУ НП України у Вінницькій області. За інформацією відділу комунікації поліції Вінницької області, за фактом оприлюдненого відео розпочато службове розслідування.
"На період службового розслідування двох працівників сектору реагування патрульної поліції, керівника Ямпільського відділення поліції та відповідального від керівництва відділення поліції відсторонено від виконання службових обов’язків.
Усі зібрані матеріали в подальшому будуть скеровані до Державного бюро розслідувань для правової кваліфікації дій працівників поліції", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що на Росії один поліцейський зґвалтував затриману жінку, а інший спостерігав за процесом.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:50 Суд взяв під варту 23-річного підозрюваного у вбивстві школярів на Вінниччині
- 13:52Штовхав і душив учнів: Стало відомо про конфлікту поведінку 23-річного вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох школярів
- 09:10Прокурори оголосили підозру 23-річному вчителю, що зарізав двох школярів на Вінниччині ФОТО
- 19:32 Вбивство школярів на Вінниччині: правоохоронці розповіли приголомшливі деталі трагедії
- 12:51 Вбивство школярів на Вінниччині: Правоохоронці затримали 23-річного вчителя, якого підозрюють у злочині ФОТО
- 10:17На Вінниччині зарізали двох дітей. Поліція вже затримала підозрюваного
- 08:19Окупанти вранці вдарили по промислових об'єктах на Вінниччині
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 12:51У рейсовому автобусі на кордоні з Молдовою знайшли три десятки незадекларованих макбуків Відео
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 21:54 Зеленський: Гарантії безпеки для України включають захист на землі, в повітрі, на морі та фінансування ЗСУ Відео
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 21:24На Вінниччині громадам повернули майже тисячу га водосховищ
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 15:54Як вибрати оптимальну суму та термін мікропозики Актуально