Залізничники тягнуть всесвітню павутину у сільські будинки

Більшість провайдерів відмовляються надвати послуги невеликим селам через значні витрати на прокладання ліній зв’язку
Depo.
6 грудня 2016 10:54
ФОТО: depo.ua
Залізничники тягнуть всесвітню павутину у сільські будинки
Залізничники тягнуть всесвітню павутину у сільські будинки

Фахівці Вінницької дистанції сигналізації і зв’язку трохи більше ніж за два роки підключили до Інтернету понад 100 абонентів з сільської глибинки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на proTV.

Поки що залізничний інтернет охопив незначну кількість населених пунктів: Голендри, Гулівці, Гнівань, Кордишівка і деякі мікрорайони Вінниці. Усі вони розташовані на залізничному перегоні між Вінницею і Козятином. Але вінницькі залізничні зв’язківці мають значні можливості для розвитку мережі, оскільки дистанція обслуговує 350 км залізничної інфраструктури.

Більшості провайдерів невигідно обслуговувати маленькі села, а залізничний провайдер не змушений витрачати додаткової кошти на прокладання телефонних ліній, оскільки ці лінії вздовж залізничного полотна вже є. Щоправда, залізничники можуть використовувати лише дещо застарілу технологію ADSL, яка не дозволяє підвищувати швидкість передачі даних.

Тим більше, що "Укрзалізниця" є чи не єдиним провайдером, який готовий обслуговувати невеликі села в районі залізниці.  А для "Укрзалізниці" це ще й можливість утримати своїх абонентів телефонного зв’язку, які останнім часом відмовляються від таких послуг у зв’язку зі стрімким розвитком мобільного зв’язку. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця