ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Віктор Бронюк має найкращі шанси стати почесним громадянином Вінниці

Члени комісії із визначення кандидатур в "Почесні Вінничани" проігнорували заяву екс-мера Володимира Гройсмана про відмову в участі у конкурсі на користь інших кандидатів
Depo.
4 серпня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua
Віктор Бронюк має найкращі шанси стати  почесним громадянином Вінниці
Віктор Бронюк має найкращі шанси стати почесним громадянином Вінниці

4 серпня відбулось відкрите засідання комісії із визначення кандидатур в "Почесні Вінничани" і більшість членів комісії, 8 з 12 присутніх (загалом їх 15), свої голоси віддали за волонтера і лідера гурту "ТІК" Віктора Бронюка, повідомляє Depo.Вінниця.

Загалом подання у мерії є на 7-х кандидатів, серед яких були і посмертні подання на правозахисника Діму Гройсмана і майданівця Максима Шимко.

Тепер голова комісії має подати кандидатуру Бронюка на засідання виконкому, але остаточне рішення все таки за депутатами міської ради. Голосуватимуть народні обранці перед Днем міста - тобто до 5 вересня.

Сам Віктор Бронюк поки що ніяк не прокоментував це рішення комісії, бо знаходиться на гастролях на Коломойщині (Дніпропетровська область).
Водночас, на сьогоднішньому засідання звучала вимога присвоювати почесних раз на 5 років, бо вже маємо 32 "Громадянина".

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця