З'явились фото з місця падіння СУ-27, який розбився на Вінниччині (ФОТО)

Житель села Уланів Хмільницького району надіслав фото вірогідного місця падіння винищувача 

З'явились фото з місця падіння СУ-27, який розбився на Вінниччині. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".

Житель села Уланів Хмільницького району надіслав фото вірогідного місця падіння винищувача СУ-27УБ, які трапилося сьогодні на Вінниччині. За словами чоловіка, літак упав неподалік його подвір'я. На фото видно вирву в землі та рештки матеріалу, який схожий на обшивку українського СУ-27УБ.

Жителька Уланова Олена Сліпун сфотографувала дим від пожежі, що сталася після падіння літака. Також місцеві розповідають, що пілоти перед катастрофою змогли відвести винищувач від села і спрямували його на поле.

Нагадаємо, що у вівторок, 16 жовтня, поблизу села Уланів Хмільницького району Вінницької області розбився військовий літак-винищувач СУ-27.

Згодом у Міністерстві оборони України підтвердили падіння винищувача Су-27УБ під час міжнародних навчань "Чисте небо - 2018".

Також стало відомо, що на місці падіння літака було знайдено останки пілотів, один з яких - пілот ВПС України, другий - пілот Національної гвардії ВПС США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця