Вінницькі волонтери показали, чим сепаратисти обстрілюють Донбас

Чергове свідчення використання бойовиками російської зброї вінницькі волонтери разом з бійцями знайшли в Зайцево, що на Донеччині
Depo.
18 січня 2016 18:40
ФОТО: depo.ua
Вінницькі волонтери показали, чим сепаратисти обстрілюють Донбас
Вінницькі волонтери показали, чим сепаратисти обстрілюють Донбас

Фото із зображенням залишків 120-міліметрового снаряду виклала на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" вінницька волонтерка Юлія Вотчер, передає Depo.Вінниця

Про те, що це саме російська зброя свідчить маркування, яке починається з літери "Р". Фото було зроблено після мінометного обстрілу восьмого січня. Саме тоді волонтери привезли бійцям систему відеоспостереження, яка дасть змогу проглядати територію в радіусі 4-5 км. 

"Ми якраз їздили у Зайцево до бійців, відвозили систему відеоспостереження, яка їм зараз дуже потрібна, і наткнулись на отакі "подарунки від росіян". Але я пам'ятаю, коли тільки все починалось, на 3-а блокпосту перед Слов'янськом ми вже тоді знаходили залишки зброї з таким маркуванням", - розповіла Вотчер. 

До бійців ішли через поле, встелене вирвами від ворожих снарядів. За словами волонтерки, йти було важко, адже на ній був 18-кілограмовий бронежилет, каска, яка теж добряче важить та масивна підзарядка до телефона. Крім того, поле - суцільне болото з травою. 

"Перепрошую, йдемо слід в слід, зад в зад, не підіймаючи голови, бо може бути зайвою. Такі "розписи" по землі від росіян. Може й гарно, але дуже небезпечно, - написала волонтерка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Яку заборонену російську зброю використовують на Сході  - фото 1

Яку заборонену російську зброю використовують на Сході  - фото 2

Яку заборонену російську зброю використовують на Сході  - фото 3

Яку заборонену російську зброю використовують на Сході  - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця