Як вінницька молодь створила найбільший "живий" герб в Україні

Понад дві тисячі учасників флеш-мобу утворили величезний герб Вінниці

Depo.
18 жовтня 2017 18:58
ФОТО: depo.ua

Вінницька молодь встановила новий національний рекорд, утворивши найбільший "живий" герб в Україні. Понад дві тисячі студентів та учнів шкіл під час флеш-мобу "Вінниця - це я" зібрались гуртом на стадіоні Вінницького медколеджу, щоб створити величезний герб Вінниці, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Заявленим дрес-кодом акції була вишиванка. Щоправда, у національному одязі учасників прийшло небагато.

Підготовка до створення герба виявилась нестерпно довгою. Починаючи з реєстрації, що стартувала о 15:00, до появи герба пройшло близько двох годин. Організатори пояснюють, що швидше було ніяк - для того, щоб рекорд зафіксувати, треба було ретельно перерахувати усіх учасників, а потім вишикувати усіх - понад дві тисячі людей! - у відповідному порядку. Кожна група мала свою частинку герба. Упізнавали де потрібно стати за лініями з білих канатиків.

Щоб публіка не занудьгувала і нікому й в голову не прийшло піти геть, зіпсувавши перспективу рекорду, ведучий "розігрівав" як міг жартами.

А для розминки тіла живий герб пританцьовував та створював "хвилю".

Тим часом ті, хто спостерігав за встановленням рекорду з даху сусідньої дев'ятиповерхівки, не оминали нагодою поновити аватарки у соцмережах ефектними знімками.

Врешті, представники Книги рекордів України, перевіривши кількість учасників флеш-мобу, зафіксували таке довгоочікуване досягнення. Комісія підтвердила новий національний рекорд найбільшого герба міста в Україні, у створенні якого узяло участь 2009 чоловік.

Переможне фото організаторів флеш-мобу із сертифікатом, який підтверджує всеукраїнське досягнення.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця