ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиє ім'я носитиме університет-переселенець вирішуватимуть у Вінниці та в Донецьку

Думку працівників ДонНУ, які залишились на Донбасі, запитають за допомогою теледебатів
Depo.
23 березня 2016 18:53
ФОТО: depo.ua
Чиє ім
Чиє ім'я носитиме університет-переселенець вирішуватимуть у Вінниці та в Донецьку

Сьогодні, 23 березня, ректор Донецького національного університету Роман Гринюк анонсував старт громадських обговорень щодо присвоєння навчальному закладу імені відомого українського поета-дисидента Василя Стуса, повідомляє Depo.Вінниця.  

Обговорення розпочались 21 березня і триватимуть до 23 травня цього року. Після них рішення прийматиметься на конференції трудового колективу. За цей час відбудуться теледебати, електронні консультації, круглі столи, зустрічі зі студентами та міжвузівські конференції. В них візьме участь трудовий колектив начального закладу, а також студенти, громадськість Вінниці та представники університету, які залишилися в Донецьку. 

"Наприклад, теледебати ми запланували провести не лише на вінницьких каналах, а й на "Громадському телебаченні Донбасу" та каналі "До тебе", які розміщуються в Краматорську. Таким чином, ми врахуємо і думку представників українського Донбасу", - зазначила проректор Тетяна Нагорняк. 

Якщо в результаті обговорень погодять присвоїти ім'я Стуса університету, керівництво навчального закладу звертатиметься до міністерства освіти та науки з відповідним проханням. Також у цьому випадку потрібно буде отримати згоду нащадків поета, зокрема, сина Дмитра. 

За словами ректора, витрати на перейменування становитимуть щонайменше 60 тис. грн. 

"Кошти потрібні на організаційно-правові зміни, внесення змін до статуту університету, а також виготовлення нових бланків, печаток, вивіски, табличок", - розповів ректор Гринюк. 

За словами керівництва навчального закладу було б логічно і доречно, якби університет носив ім'я Стуса.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця