ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери допомагають бійцям загону “Дика качка” отримати бойові винагороди

“Автомайдан Вінниччина” вимагає у командування Повітряних Сил ЗСУ виплатити воїнам кошти за успішне виконання бойового завдання, участь у бойовому зіткненні та за знищену техніку
Depo.
3 серпня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua
Волонтери допомагають бійцям загону “Дика качка” отримати бойові винагороди
Волонтери допомагають бійцям загону “Дика качка” отримати бойові винагороди

Бійці зведеного загону "Дика качка" досі не отримали бойові винагороди, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на vlasno.info

Зокрема, кошти за успішне виконання бойового завдання, за участь у взаємному бойовому зіткненні та за знищену техніку - відповідно до постанови Кабміну України № 24 за 31 січня цього року. Бійці "Дикої качки" з цього приводу писали відкритий лист до Міноборони та Генштабу, але відповіді не дочекалися.

Підрозділ "Дика качка" стояв на позиціях поблизу Авдіївки, виконував завдання в секторі Б, на лінії постійного бойового зіткнення. Поруч стояв 11-й батальйон "Київська Русь", бійці якого вже отримали свої винагороди.

Посприяти бійцям "Дикої качки" вирішив "Автомайдан Вінниччина". Його волонтери завітали до Штабу командування Повітряних Сил Збройних Сил України фото і озвучили свої вимоги. Штабісти запевнили, що шанси на отримання бойових виплат у бійців загону "Дика качка" є, але поки що проблема в зборі необхідних документів. 

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця