Вінниця планує закупити 40 тролейбусів в кредит

Європейський інвестиційний банк дасть 200 млн. євро кредиту для українських міст, які потрібно буде повернути за 22 роки
Depo.
17 листопада 2016 10:00
ФОТО: depo.ua
Вінниця планує закупити 40 тролейбусів в кредит
Вінниця планує закупити 40 тролейбусів в кредит

Як повідомляє кореспондент Depo.Вінниця, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть 200 млн євро кредиту для реалізації проекту "Міський громадський транспорт в Україні". Кошти підуть на оновлення парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, будівництва та реконструкції трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій, впровадження сучасних систем оплати проїзду та інформаційних систем в 20 українських містах. Відповідну угоду підписали Міністерство інфраструктури України та ЄІБ.

На комунальному підприємстві "Вінницька транспортна компанія" задоволені можливістю підписання даної угоди попри те, що офіційний Київ ще не довів плану дій в рамках проекту. Про це кореспонденту  Depo.Вінниця розповів керівник ВТК Михайло Луценко. 

"Офіційно нам ще ніхто нічого не говорив. Однак ми постійно оновлюємо парк компанії і це передбачено і в стратегії  розвитку міста Вінниці. У 2017 році плануємо купити автобуси, точна кількість буде відома після того, як буде прийнятий бюджет", - підкреслив  Михайло Луценко.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах