ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінниця - в трійці найкомфортніших міст України

Вінничан задовільняють 13 показників, що визначають якість життя в місті з 18 можливих
Depo.
8 червня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua
Вінниця - в трійці найкомфортніших міст України
Вінниця - в трійці найкомфортніших міст України

Як повідомляє Вінниця.depo.ua, Вінниця лідирує в дослідженнях, які провела соціологічна група Рейтинг спільно з International Republican Institute. Соціологи визначали як жителі українських міст оцінюють якість послуг, роботу місцевої влади та інші показники, що визначають якість життя. За результатами дослідження Вінниця входить в трійку лідерів по 13 показникам з 18 критеріїв.

57% вінничан вважають, що у Вінниці транспортна інфраструктура розвинена добре. Вуличним освітленням задоволені 59% жителів міста. Задоволені вінничани і рівнем розвитку та організацією торгівлі. Подобаються жителям Вінниці і розвиток публічних зелених зон у місті.

Опитування проводилося з 2 по 20 березня у всіх обласних центрах України, крім Донецька та Луганська. У кожному місті експерти опитали по 800 чоловік у віці старше 18 років. Статистична похибка дослідження становить не більше 3,5%. 

Засновник соціологічної групи Рейтинг Ігор Тищенко пояснює, що першість Вінниці обумовлена лояльністю населення до мера міста.

"Те, що зроблено у Вінниці ще Володимиром Гройсманом, абсолютно влаштовує городян", - говорить соціолог.