ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницьку пам'ятку архітектури продають за 15 мільйонів

Автором повідомлення, яке розмістили на одному з сайтів, став представник фірми, яка спеціалізується на виробництві фарби та ґрунтовок для будівництва
Depo.
14 травня 2016 15:12
ФОТО: depo.ua
Вінницьку пам
Вінницьку пам'ятку архітектури продають за 15 мільйонів

Будинок 18 сторіччя, який розташований на перехресті Соборної та Театральної виставили на продаж в Інтернеті за 15 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

Автором повідомлення виявився представник однієї з компаній, яка спеціалізується на виробництві фарби та ґрунтовок для будівництва Олександр Семенков.

"Шукаю інвестора для завершення реконструкції комерційного будівлі (3570 квадратних метрів) в самому центрі Вінниці з вступом в права власності. З огляду на вигідне розташування будівлі, в ньому планується розмістити готельний комплекс європейського рівня зі всією необхідною інфраструктурою, ресторан, паб, кілька кафе. На розсуд інвестора можлива переорієнтація призначення будівлі в ході реконструкції", - йдеться в повідомленні.

Довідка: Після Другої світової війни в будівлі розташовувалися органи влади. Раніше там засідали члени компартії більшовиків України. За кілька років до проголошення незалежності будинок почав руйнуватися і став непридатним для експлуатації. У травні 1996 року розпорядженням голови облдержадміністрації цей будинок був включений до переліку пам'яток містобудування та архітектури Вінницької області. Кілька років там діяло кафе та працювали офіси різних фірм. А до цього в приміщенні працював один з перших вінницьких кінотеатрів "Промінь".

Вінницьку пам'ятку архітектури продають за 15 мільйонів - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця