Вінницьку пам'ятку архітектури продають за 15 мільйонів

Автором повідомлення, яке розмістили на одному з сайтів, став представник фірми, яка спеціалізується на виробництві фарби та ґрунтовок для будівництва
Вінницьку пам
Вінницьку пам'ятку архітектури продають за 15 мільйонів

Будинок 18 сторіччя, який розташований на перехресті Соборної та Театральної виставили на продаж в Інтернеті за 15 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

Автором повідомлення виявився представник однієї з компаній, яка спеціалізується на виробництві фарби та ґрунтовок для будівництва Олександр Семенков.

"Шукаю інвестора для завершення реконструкції комерційного будівлі (3570 квадратних метрів) в самому центрі Вінниці з вступом в права власності. З огляду на вигідне розташування будівлі, в ньому планується розмістити готельний комплекс європейського рівня зі всією необхідною інфраструктурою, ресторан, паб, кілька кафе. На розсуд інвестора можлива переорієнтація призначення будівлі в ході реконструкції", - йдеться в повідомленні.

Довідка: Після Другої світової війни в будівлі розташовувалися органи влади. Раніше там засідали члени компартії більшовиків України. За кілька років до проголошення незалежності будинок почав руйнуватися і став непридатним для експлуатації. У травні 1996 року розпорядженням голови облдержадміністрації цей будинок був включений до переліку пам'яток містобудування та архітектури Вінницької області. Кілька років там діяло кафе та працювали офіси різних фірм. А до цього в приміщенні працював один з перших вінницьких кінотеатрів "Промінь".

Вінницьку пам'ятку архітектури продають за 15 мільйонів - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця