ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницьку мерію визнано найбільш ефективною

Міжнародний республіканський інститут провів дослідження влади на місцях
Depo.
27 травня 2015 14:58
ФОТО: depo.ua
Вінницьку мерію визнано найбільш ефективною
Вінницьку мерію визнано найбільш ефективною

Як повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради, за результатами соціологічного дослідження Вінниця отримала найвищу оцінку з якості надання послуг громадянам і доступності суспільних благ. 

Дослідження проводилась у березні 2015 року, соціологи порівнювали за різними критеріями 22 обласних центри.  Всього вони опитали 17 600 респондентів, по 800 у кожному місті.

Вінниця отримала найвищу оцінку за якість інфраструктури та доступність різних послуг. Крім того, Вінниця отримала найвищий сукупний індекс і в розділі "Діяльність міської ради". 800 вінничан, які брали участь в опитуванні, вважають, що міська влада відповідально ставиться до потреб громадян, сприяє участі громадян у прийнятті рішень, демонструє прозору діяльність, сприяє залученню інвестицій, забезпечує якісний документообіг та ін. 

Результати дослідження також показали, що 59% опитаних вінничан пишаються своїм містом, 28% - відповіли, що "дещо пишаються", 9% - не дуже, 4% не змогли дати відповідь на це питання і лише 1% сказали, що зовсім не пишаються.