Вінницькому водоканалу знову погрожують припиненням енергопостачання
Борги водоканалу перед "Вінницяобленерго" нікуди не поділися
- Вінниця
-
22 жовтня 2019 13:50

"Вінницяобленерго" знову збирається перекрити водоканалу електроенергію. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку журналістки Тетяни Кондратьєвої.
"Обіцянки-цяцянки, а борги нікуди не ділися. Обленерго завтра-післязавтра знову відключає Водоканал... Про це емоційно повідомив журналістам Андрій Поліщук (ген директор "Вінницяобленерго" - ред.)", – пише журналістка.
Нагадаємо, 9 жовтня, у Вінниці повінстю перекрили електрику водоканалу, а перед тим припинили електропостачання водопровідно-насосних станцій. Напередодні енергетики попередили про припинення подачі електроенергії водоканалу. Раніше депутати міськради знайшли гроші для того, щоб Вінниця не залишилася без води, тож "Вінницяобленерго" відтермінувало знеструмлення водоканалу. Однак, за інформацією пресслужби "Вінницяобленерго", керівництво КП "Вінницяоблводоканал" на чолі з директором Олександром Чернятинським так і не надало обіцяного плану розрахунків. Тож терпець енергетичного монополіста увірвався і він попросив вінничан запастись водою і з розумінням поставитись до ситуації.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:21Іноземець вчиняв диверсії на об’єктах Укрзалізниці у Вінницькій та Чернівецькій областях ФОТО
- 17:14На Вінничиині посадовець військової частини незаконно оформив "бойові" виплати на ₴4,8 млн
- 19:27На Вінниччині сталася ДТП з автобусом: багато постраждалих
- 13:28ДТП з маршруткою на Вінниччині: Троє загиблих та 8 травмованих ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:27Вінничанин в цистерні з олією намагався потрапити за кордон (ФОТО) ФОТО
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:55Посадовці Сил логістики ЗСУ та керівники комерційних структур на Вінничині наживалися на закупівлях ФОТО
- 11:26На кордоні з Молдовою зупинили таксі, яке перевозило ухилянтів
- 10:33 СБУ затримала трьох агентів РФ, що готували серію терактів у Вінниці ФОТО
- 14:16 Правоохоронці затримали 13 паліїв, які діяли на замовлення російських спецслужб: серед них мати та 16-річний син ФОТО
- 20:20Депутатка, адвокат та місцевий мешканець на Вінниччині підбурювали вдову загиблого воїна до надання хабаря за демобілізацію сина ФОТО
- 16:30Три побутові прилади, які полегшать життя з першого дня Актуально
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 11:02У Вінниці заарештували заступницю начальника ТЦК та її спільника, які побили чоловіка
- 15:25Нічийний "Палац" вартістю в 63 млн грн на Вінниччині змусили взяти на баланс одну з громад
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:52"Інвалідність" за $20 тисяч чи "опікунство" за 10: У Вінниці судитимуть жінку, що допомагала ухилянтам ФОТО