ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницький військкомат чекає ще 212 новобранців

На Вінниччині ще на місяць продовжили призов на строкову військову службу
Depo.
28 травня 2015 13:19
ФОТО: depo.ua
Вінницький військкомат чекає ще 212 новобранців
Вінницький військкомат чекає ще 212 новобранців

Черговий призов на строкову військову службу продовжено до кінця червня, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу обласного військового комісаріату. 

Військовий комісар Геннадій Долгашов вважає, що призовна кампанія проходить організовано та без зривів. Наразі до війська призвано 1088 новобранців, а відповідно до плану в армію мають піти 1300 вінничан. Відтак військкомати ще на місяць продовжили призов. У Вінницькій області за цей час мають знайти ще 212 новобранців. 

Військовий комісар наголошує, якщо чоловікам призовного віку за будь-яких обставин не надійшла повістка, то вони мають з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку чергового призову. Призов на Вінниччині розпочався 19 лютого 2015 року. 

Нагадаємо, що цьогоріч з 1 тисячі 300 новобранців, яких призвуть з Вінницької області, 800 нестимуть службу в лавах Збройних Сил України, 416 - в Національній гвардії України і 84 - в Державній спеціальній службі транспорту. У військкоматі запевняють, що солдати нестимуть тільки внутрішню гарнізонну та вартову службу при військових частинах. На виконання бойових завдань в зону АТО їх відправляти не будуть.