Вінницький суд оштрафував "розумника", який нахамив "копам"

Чоловік заплатить штраф за те, що він нецензурно виражався у громадському місці, а також не виконав законну вимогу поліцейського щодо пред’явлення документів, що посвідчують особу та надають право на здійснення пасажирських перевезень
Depo.
26 серпня 2016 16:55
ФОТО: depo.ua
Вінницький суд оштрафував "розумника", який нахамив "копам"
Вінницький суд оштрафував "розумника", який нахамив "копам"

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницького міського суду Вінницької області.

"Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 32 Закону України "Про Національну поліцію" поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи у випадку якщо зовнішні ознаки такої особи чи транспортного засобу або дії особи дають достатні підстави вважати, що особа причетна до вчинення правопорушення, транспортний засіб може бути знаряддям чи об’єктом вчинення правопорушення", - йдеться в повідомленні суду. 

Правопорушника зобов'язали сплатити штрафи у розмірі 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, днями, у Вінниці біля Центрального автовокзалу "копи" затримали чоловіка, який в грубій формі відмовляв поліцейському надати документи на перевірку, обзивав та принижував копа. Мовляв, поліцейський не має права безпідставно перевіряти документи. Намагався оперувати законодавчою базою, однак аргументувати, чому поліцейський не може витребувати посвідчення особи так і не зміг.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця