Вінницький музей Леонтовича відкрили без міністра Жданова

На реставрацію меморіального комплексу було витрачено 4,6 мільйона гривень
Depo.
22 серпня 2016 14:22
ФОТО: depo.ua
Вінницький музей Леонтовича відкрили без міністра Жданова
Вінницький музей Леонтовича відкрили без міністра Жданова

Сьогодні, 22 серпня, у селі Марківка Теплицького району, що на Вінниччині, відкрили оновлений меморіальний комплекс Миколи Леонтовича. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Зокрема, відновили могилу композитора та реконструювали його музей, приміщення якого тривалий час було занедбане. Серед експонатів відновленого музею - наукові знахідки, цінні та раритетні речі, які стосуються родини Леонтовича та його особисто. Це - фотографії, великий фотопортрет матері композитора Марії Йосипівни, маловідома фотографія першого українського національного хору, візитки.

Тут представлені меблі та предмети інтер’єру з будинку Леонтовичів: великий дубовий стіл, настінний годинник, картини, посуд, килими, письмове приладдя. А також софа, на якій було вбито Миколу Леонтовича. Серед експонатів старовинне сімейне піаніно, на якому грав композитор та його діти.

Раніше повідомлялося, що на відкриття музею всесвітньовідомого автора "Щедрика" приїде міністр молоді та спорту вінничанин Ігор Жданов. Однак міністра на відкритті оновленого меморіального комплексу не було. Натомість червону стрічку перерізали інші високопосадовці, нардепи та чиновники.

Вінницький музей Леонтовича відкрили без міністра Жданова - фото 1Вінницький музей Леонтовича відкрили без міністра Жданова - фото 2Вінницький музей Леонтовича відкрили без міністра Жданова - фото 3Вінницький музей Леонтовича відкрили без міністра Жданова - фото 4Вінницький музей Леонтовича відкрили без міністра Жданова - фото 5Вінницький музей Леонтовича відкрили без міністра Жданова - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця