ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницький майстер написав "Слава Україні" на волоссі

Вінничанин Сергій Тєтєрін – скульптор-мініатюрист, вирішив залишити свій внесок в становлення України
Depo.
15 жовтня 2015 18:21
ФОТО: depo.ua
Вінницький майстер написав "Слава Україні" на волоссі
Вінницький майстер написав "Слава Україні" на волоссі

Вінничанин Сергій Тєтєрін зробив мікроскопічний надпис на волосі "Слава Україні", повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vn.20minut.ua.

Майстер, маючи музичну освіту, вже понад 14 років займається виготовленням мініатюрних творів, які можна розгледіти лише під мікроскопом.

"Зараз багато хто з митців намагається зробити свій внесок, не залишитись осторонь подій, що відбуваються в нашій країні. І я, звісно, небайдужий до цього, мене це також зачіпає", - розповідає Сергій.

Виготовляти мініатюрні шедеври Сергій навчився сам методом спроб і помилок. Брав приклад з дідуся. Михайло Маслюк, дід Сергія Тєтєріна, займався мікромініатюрою понад 50 років. На його рахунку близько 500 робіт.

Персональна виставка Сергія Тетеріна завжди з ним. Це його наручний годинник. На циферблаті, там де має бути трійка – витончена ваза з червоною квіткою.

Вінницький майстер написав "Слава Україні" на волоссі - фото 1

Найскладніші творіння майстра - герб Вінниці на монеті, який можна розгледіти тільки з допомогою спеціальної лінзи, фігурка риби, вирізана з волоса або котушка з нитками, яка вміщується на кінчику голки.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.