Вінницький ліцеїст поїде вчитися у Швейцарію

Павло Михайлюк вважає геометрію "дуже красивою"
Depo.
27 вересня 2016 11:14
ФОТО: depo.ua
Вінницький ліцеїст поїде вчитися у Швейцарію
Вінницький ліцеїст поїде вчитися у Швейцарію

Учень Вінницького технічного ліцею Павло Михайлюк у числі 15 українців пройшов відбір на навчання у наукову школу в Швейцарії. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 33-й канал.

Павло любить математику з дитинства, це сімейне захоплення, адже дідусь і дядько хлопчика – математики за фахом. Спочатку Павло навчався у фізико-математичній гімназії № 17, а потім вступив до технічного ліцею.

Юнак найбільше любить геометрію, вважаючи цей напрям математики "дуже красивим".

"Ми навчаємося за підручниками з поглибленим вивченням математики, беремо програму старших класів, розв’язуємо задачі з олімпіад різних років у інших містах України, Росії та країн Європи, зокрема Франції. Я зробив висновок, що математика в Україні, сильніша ніж у Європі. Але, здобувши знання, немає можливості розвивати наукові здібності та реалізувати себе у нас. Я однозначно планую здобувати вищу освіту в Україні, а в магістратуру можна їхати до ближнього зарубіжжя", - розповів вундеркінд.

Павло бере участь в  математичних олімпіадах з  4-го класу. Два роки тому на міжнародному турнірі юних математиків у Франції потрапив до двадцятки найсильніших (з 85 учасників). Торік здобув перемогу у всеукраїнській олімпіаді.

Щоб мандрувати країнами світу і вивчати наукові новинки, Павло добре вивчив англійську. Побував у кількох країнах світу.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця