Вінницький літак-пам’ятник нарешті відвезли з проспекту на авіаційний завод

Від’єднати від літака крила так і не вдалося
Depo.
20 жовтня 2016 13:51
ФОТО: depo.ua
Вінницький літак-пам’ятник нарешті відвезли з проспекту на авіаційний завод
Вінницький літак-пам’ятник нарешті відвезли з проспекту на авіаційний завод

Сьогодні, 20 жовтня, вночі вінницький літак-пам’ятник, який демонтували ще 10 жовтня, нарешті відвезли на авіаційний завод для реконструкції. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 20 хвилин.

Літак таки зуміли відвезти цілим, не розбираючи на частини. Зрештою, іншого виходу просто не було: від’єднати від нього крила без серйозних пошкоджень конструкції на площі не вдавалося. Везли демонтований винищувач об’їзною дорогою до вулиці Чехова, де знаходиться завод. Везли на спецтранспорті у супроводі шести екіпажів патрульної поліції вночі, щоб не заважити руху транспорту.

Помічник директора авіазаводу Георгій Косьмін повідомив, що винищувач відремонтують, а радянські зірки замінять на знаки українських військово-повітряних сил.  

"Літак привезли до нас о третій — четвертій годині ранку. Так, буде капітальна реконструкція, але поки що ми тільки його обстежуємо", — сказав Косьмін.

Нагадаємо, демонтований літак кілька ночей провів на площі біля постаменту.

 Вінницький літак-пам’ятник нарешті відвезли з проспекту на авіаційний завод - фото 1Вінницький літак-пам’ятник нарешті відвезли з проспекту на авіаційний завод - фото 2Вінницький літак-пам’ятник нарешті відвезли з проспекту на авіаційний завод - фото 3Вінницький літак-пам’ятник нарешті відвезли з проспекту на авіаційний завод - фото 4Вінницький літак-пам’ятник нарешті відвезли з проспекту на авіаційний завод - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах