ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницький краєзнавець розробив туристичні шляхи в межах колишнього Липовецького повіту

Ними активно користується і Липовецька велоспільнота, яка виграла європейський грант з велотуризму, і гості краю
Depo.
3 серпня 2015 10:33
ФОТО: depo.ua
Вінницький краєзнавець розробив туристичні шляхи в межах колишнього Липовецького повіту
Вінницький краєзнавець розробив туристичні шляхи в межах колишнього Липовецького повіту

Начальник архівного відділу Липовецької райдержадміністрації Олександр Роговий розробив "Туристичні шляхи Липовеччини" і видав однойменну книгу, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

В дослідженні заступника голови Вінницької обласної організації Національної спілки краєзнавців йдеться про туристичні шляхи не сучасного району, а в межах колишнього Липовецького повіту.

"Колишній Липовецький повіт займав велику територію аж до Умані (нині - Черкащина) і Тетієва (нині - Київщина). Він включав до себе частину інших сучасних областей. З Липовця, колишнього повітового міста, нині йдуть дуже зручні дороги до цікавих туристичних об'єктів Оратова ("Чорний шлях"), Дашова ("Козацький шлях"), витоків ріки Росі і астроблеми (місця падіння найбільшого в Європі метеорита, між селами Іллінецького і Липовецького районів)", - розповів Олександр Роговий. 

Туристичні шляхи Олександр Роговий розробив, враховуючи досвід досвідчених веломандрівників. Це стає в нагоді, адже нещодавно Липовецька велоспільнота виграла міжнародний грант з велотуризму.

"На грантові кошти були закуплені сучасні велосипеди. І члени Липовецької велоспільноти та гості нашого краю тепер активно користуються розробленим мною посібником "Туристичні шляхи Липовеччини", - додав Олександр Роговий.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця