Вінницький художник став народним дипломатом

Володимир Козюк взяв участь у першому Міжнародному культурному ЕКСПО-2016 "Шовковий шлях" у китайському місті Дуньхуан
Depo.
15 листопада 2016 11:42
ФОТО: depo.ua
Вінницький художник став народним дипломатом
Вінницький художник став народним дипломатом

Народний художник Володимир Козюк з Вінниці представляв Україну на першому Міжнародному культурному ЕКСПО-2016 "Шовковий шлях", що проходив у китайському місті Дуньхуан. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку Володимира Козюка.

Як повідомив Володимир Козюк, форум проходив на дуже високому рівні.

"Відкрив форум віце-прем'єр КНР Лю Яньдун. У форумі взяли участь представники 84 країн світу, а роботи для експозиції та самих учасників форуму відбирали виключно представники китайської сторони. Для участі у експозиції форуму організаторами були вибрані чотири мої картини, які відображають українську природу та історичний побут. У Китаї цінують патріотичні настрої. Мабуть, саме це і стало головним критерієм відбору учасників форуму", - розповів художник.

Володимир Козюк взяв участь у символічному розписі порцелянових тарілок – одного з різновидів традиційного мистецтва Китаю, у створенні картин на рисовому папері і в зустрічах з китайською студентською молоддю. Під час зустрічей художник демонстрував техніку швидкого малюнку і розповідав про свою країну.

Нагадаємо, Володимир Козюк встановив національний рекорд України, написавши 10 картин за 60 хвилин.

Читайте також: Вінницький художник "замахнувся" на дев'ять рекордів України

Більше новин Вінниці та області чи