ФОП, який реконструював "Колесо сміху" у Вінниці, візьметься за одеський аеропорт

Будинок вартового приміщення аеропорту "Одеса - Шкільний" переобладнають під будинок чергової ланки за 2,3 млн.грн.
Depo.
7 листопада 2016 17:08
ФОТО: depo.ua
ФОП, який реконструював "Колесо сміху" у Вінниці, візьметься за одеський аеропорт
ФОП, який реконструював "Колесо сміху" у Вінниці, візьметься за одеський аеропорт

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Портал публічних закупівель "Рrozorro".

Командування повітряних сил ЗСУ проведе реконструкцію будинку колишнього вартового приміщення на аеродромі спільного використання державною та цивільною авіацією України "Одеса - Шкільний". 

Відповідно до проведеного відбору учасників, єдиним потенційним підрядником реконструкції є фізична особа-підприємець з Вінниці Шевчук Юрій Васильович. Адже лише він надав свою цінову пропозицію та відповідні тендерні документи. ФОП Шевчук запропонував провести реконструкцію приміщення за 2 млн. 398 тис. 223 грн..

Сьогодні, 7 листопада, тендерний комітет проведе з Юрієм Шевчуком заключні переговори, на основі яких прийме рішення щодо переможця аукціону. 

Додамо, що в мережі є інформація про участь фізособи підприємця Шевчука у торгах на капітальний ремонт сільського будинку культури в с. Широка Гребля, Хмільницького району, реконструкцію ЗОШ в с. Уланів Хмільницького району, а також він виграв тендер на капітальний ремонт будівлі атракціону "Колесо сміху" на території Центрального парку культури і відпочинку ім. М.Горького у Вінниці. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах