Вінницький десантник вишиває ікони заради хворої дівчинки

Олександр Федчишен збирає гроші на операцію для своєї сусідки Карини
Вінницький десантник вишиває ікони заради хворої дівчинки
Вінницький десантник вишиває ікони заради хворої дівчинки

Десантник з Вінницької області, який втратив ногу в боях під Луганськом, вирішив допомогти дівчинці з хворобою мозку, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на телеканал 112.ua

Олександр Федчишин вишиває вже другу ікону - Образ Спасителя. Першу, Миколи Чудотворця, закінчив, ще коли лікувався у Київському військовому шпиталі. Вишиванням зайнявся, щоб відволіктися від пережитого. У боях під Луганськом Олександр з побратимами потрапили в засідку, де він втратив ногу.

Спочатку хлопець замкнувся в собі, а потім згадав про маленьку сусідку Карину. Дівчинка при народженні отримала травму голови. З тих пір в її мозку постійно накопичується рідина. Через це вона не говорить і не може рухатися самостійно. Лише на таблетки для розвитку сім'я щотижня витрачає по 1,5 тис. грн.

В Ізраїльській клініці, що спеціалізується на лікуванні гідроцефалії, пообіцяли поставити дівчинку на ноги. Але для цього потрібна величезна сума грошей, якої в сім'ї немає. Олександр вирішив допомогти, а його наречена Вікторія запропонувала продавати вишиті ікони на інтернет-аукціонах. Заради порятунку дівчинки Олександр готовий працювати цілодобово.

Допомогти Карині можна за реквізитами:

ПриватБанк р/р: 4149497841836366, Прокоф'єва Наталія Андріївна

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця