Вінницький десантник вишиває ікони заради хворої дівчинки

Олександр Федчишен збирає гроші на операцію для своєї сусідки Карини
Depo.
19 січня 2016 14:58
ФОТО: depo.ua
Вінницький десантник вишиває ікони заради хворої дівчинки
Вінницький десантник вишиває ікони заради хворої дівчинки

Десантник з Вінницької області, який втратив ногу в боях під Луганськом, вирішив допомогти дівчинці з хворобою мозку, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на телеканал 112.ua

Олександр Федчишин вишиває вже другу ікону - Образ Спасителя. Першу, Миколи Чудотворця, закінчив, ще коли лікувався у Київському військовому шпиталі. Вишиванням зайнявся, щоб відволіктися від пережитого. У боях під Луганськом Олександр з побратимами потрапили в засідку, де він втратив ногу.

Спочатку хлопець замкнувся в собі, а потім згадав про маленьку сусідку Карину. Дівчинка при народженні отримала травму голови. З тих пір в її мозку постійно накопичується рідина. Через це вона не говорить і не може рухатися самостійно. Лише на таблетки для розвитку сім'я щотижня витрачає по 1,5 тис. грн.

В Ізраїльській клініці, що спеціалізується на лікуванні гідроцефалії, пообіцяли поставити дівчинку на ноги. Але для цього потрібна величезна сума грошей, якої в сім'ї немає. Олександр вирішив допомогти, а його наречена Вікторія запропонувала продавати вишиті ікони на інтернет-аукціонах. Заради порятунку дівчинки Олександр готовий працювати цілодобово.

Допомогти Карині можна за реквізитами:

ПриватБанк р/р: 4149497841836366, Прокоф'єва Наталія Андріївна

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця