ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницький "Автомайдан" виселяють з орендованого приміщення

Організація заборгувала за оренду приміщення, яке знаходиться у центрі міста
Depo.
20 липня 2015 17:25
ФОТО: depo.ua
Вінницький "Автомайдан" виселяють з орендованого приміщення
Вінницький "Автомайдан" виселяють з орендованого приміщення

Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області подало до суду на громадську організацію "Автомайдан Вінниччина", повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на vlasno.info.

Ціна позову складає понад 90 тисяч гривень. В Управлінні спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області інформацію спростовують і говорять про суму 57 тисяч гривень.

За словами начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василя Федоришина, їх організація вже заплатили за комунальні послуги та 40 відстоків коштів за оренду приміщення. Судитися із "Автомайданом Вінниччини" будуть однозначно, у протилежному випадку правоохоронці їх звинуватять у покриванні.

Громадська організація "Автомайдан Вінниччина" вже рік займається волонтерською діяльністю, координує роботу волонтерів району, возять "гуманітарку" в зону АТО, допомагають переселенцям. Активісти організації звернулися до обласної ради з пропозицією винести на розгляд сесії питання про оплату оренди з обласного бюджету. Гроші прийшли б з обласного бюджету, і повернулися туди назад, бо це приміщення комунальної власності обласної ради. Влада поки що мовчить.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua