ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі волонтери запрошують чоловіків з Дніпропетровська заспівати колискові

Співочий проект "Колискова для майбутнього" продовжує залучати чоловіків до виконання колискових пісень
Depo.
28 травня 2015 14:26
ФОТО: depo.ua
Вінницькі волонтери запрошують чоловіків з Дніпропетровська заспівати колискові
Вінницькі волонтери запрошують чоловіків з Дніпропетровська заспівати колискові

В Дніпропетровську в будинку Вчених 12 червня відбудеться благодійний захід, під час якого вінницькі волонтери збиратимуть кошти для дітей, що живуть на кордоні з війною  - у смт Гранітне, що на Донеччині. Про це розповіла голова Міжнародного благодійного фонду "Без кордонів" Олена Павлова. 

На аналогічному концерті у Вінниці, який відбувся на початку березня, свої колискові заспівали вінницькі татусі. Душевна пісня у виконанні лікаря-стоматолога Анатолія Почтаря настільки полюбилася малечі і дорослим, що його досі запрошують виступати на різних дитячих концертах. Також в рамках проекту заспівав лідер гурту ТІК Віктор Бронюк, він виконав пісню Алли Мігай "Тане вечір". Народну українську колискову "Ой, ходить сон..." заспівав відомий український виконавець Павло Табаков. 

"Заколисати біль війни та зробити майбутнє дітей захищеним та щасливим - мета цього проекту", - говорить Олена Павлова.

Вінницькі волонтери запрошують чоловіків з Дніпропетровська заспівати колискові - фото 1

Під час концерту в Дніпропетровську відбудеться презентація диску з колисковими, пройдуть благодійні майстер-класи народних ремесел та ярмарка-продаж виробів майстрів, кошти від яких також підуть на благодійність.

Тисячу дисків передадуть дитячим притулкам, сиротинцям та спеціалізованим закладам, де навчаються та проходять реабілітацію діти, що постраждали внаслідок воєнних дій.

Окрім Павла Табакова на сцені будуть виступати та виконувати колискові татусі з Дніпропетровська. Вони, між іншим, також вирішили записати диск.