Вінницькі судді не поспішають карати колегу-суддю за "хуліганку" і злісну непокору поліції

Дві з трьох справ щодо правопорушника Андрія Вергелеса було відправлено на доопрацювання

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Вінницький міський суд зареєстрував три справи про адміністративні правопорушення щодо судді Вінницького окружного адміністративного суду Андрія Вергелеса. Служителя Феміди звинувачують у дрібному хуліганстві, злісній непокорі вимозі поліцейського та керуванні транспортним засобом в стані алкогольного чи накотичного сп'яніння. 

Вінницькі судді не поспішають карати колегу-суддю за "хуліганку" і злісну непокору поліції - фото 1

Однак до розгляду справу призначив лише суддя Сергій Клапоущак. Дві його колежанки - судді Ольга Старинщук та Лариса Ковальчук повернули адмінматеріали на доопрацювання поліцейським. Своє рішення вони мотивувати тим, що "копи" не спромоглися забезпечити явку судді Вергелеса до суду.

"Працівниками поліції не було забезпечено явку Вергелесу на судове засідання. Суд не має можливості викликати правопорушника в строк встановлений для розгляду справи про адмінпорушення (такі справи мають розглядатьсь протягом доби, - ред.). Відтак суд вирішив повернути адміністративні матеріали на доопрацювання патрульним поліцейським", - повідомили в прес-службі Вінницького міського суду.

В суді кажуть, що відповідно до чинного законодавства, працівники поліції мали привезти Вергелеса на судове засідання, однак чомусь не зробили цього. 

В той же час, в прес-службі Вінницького окружного адмінсуду кореспондента Depo.Вінниця запевнили, що з наступного дня після своїх "алкопригод", суддя Андрій Вергелес пішов на лікарняний, з якого досі не повернувся. В ВОАС кажуть, що ймовірно, оцінку поведінці "його честі" дасть Вища кваліфікаційна комісія суддів України. 

Нагадаємо, День вишиванки для вінницького судді Андрія Вергелеса закінчився адмінпротоколом за "п'яну" їзду, порушення громадського порядку та злісну непокору поліції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця