Вінницькі спортивні журналісти поступилися в футболі “президентам”

Професіонали домінували на полі і перемогли з рахунком 9:1

Вінницькі спортивні журналісти поступили…

На Центральному стадіоні Вінниці збірна місцевих спортивних журналістів зустрічалася з командою президентів міських футбольних клубів, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua

Грали на пів-поля, два тайми по 25 хвилин. На старті матчу боротьба була приблизно рівною. Але з часом контроль над грою взяли на себе більш підготовлені в технічному плані президенти. Вони виграли перший тайм з рахунком 3:0. Причому у журналістів не було жодного шансу розмочити рахунок.

В другому таймі кореспонденти створили низку гольових нагод, але відзначилися лише раз. Це зробив Роман Солодкий, який спочатку класно стояв на воротах, але потім продуктивно діяв у нападі. Все ж на полі домінувала команда президентів, яка в підсумку перемогла з рахунком 9:1.