ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі прокурори просять не надокучати їм листами

У відомстві нагадують, що повноваження органів прокуратури змінилися
Depo.
9 червня 2016 12:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури області. 

В прокуратурі нагадують, що мали місце законодавчі зміни щодо повноважень органів прокуратури у сфері захисту прав громадян та розгляду звернень. Однак вінничани продовжують звертатись до них по допомогу. 

"Громадяни продовжують направляти до органів прокуратури звернення щодо захисту своїх інтересів та поновлення порушених прав, вирішення яких уже не входить до повноважень прокуратури", - йдеться в зверненні прокуратури.

З 12 тис. звернень, які надійшли до органів прокуратури області торікмайже 4 тис. були не за адресою. Цьогоріч прокурори отримали вже 1,5 тис таких звернень. Вони пересилають ці листи за належністю відповідному органу чи посадовій особі, однак наголошують, що кореспонденція зрештою потрапляє у правильні руки, однак втрачається час, який при розгляді більшрсті правопорушень грає важливу роль. 

"У таких випадках громадянин втрачає час на вирішення своїх питань, а органи прокуратури витрачають зайві час та бюджетні кошти на направлення звернення за належністю", - наголошує начальник відділу прокуратури Вінницької області Віта Вакар.

Прокурор нагадує, що повноваженнями щодо проведення перевірок у порядку нагляду за додержанням законів органи прокуратури не наділені.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця