Вінницькі "копи" оштрафували мажорного героя парковки

Екіпаж патрульної поліції виписав штраф водію дорогого позашляховика, який приппаркувався в центрі Вінниці
Depo.
23 лютого 2016 18:09
ФОТО: depo.ua
Вінницькі "копи" оштрафували мажорного героя парковки
Вінницькі "копи" оштрафували мажорного героя парковки

Сьогодні, 23 лютого, один з екіпажів вінницької патрульної поліції оштрафував водія позашляховика "Тойота Ленд Крузер", повідомляє Depo.Вінниця

"Копи" виписали штраф за паркування у недозволеному місці, адже водій залишив свою автівку під будівлею Вінницької облдержадміністрації. Раніше правоохоронці не надто охоче притягували до відповідальності "паркувальників", які полишали своїх "залізних коней" в центрі міста. Адже там знаходяться адмінбудівлі та офіси, тож здебільшого поблизу них паркуються чиновники, депутати або "круті" бізнесмени.

Штраф за таке порушення - 255 грн., однак водій-порушник каже, що на поліцейських не ображається і надалі намагатиметься паркуватись без порушень. 

Як розповідають самі поліцейські, з водіями вони намагаються спілкуватися чемно: они, звісно, засмучуються, коли їх карають, за порушення, але розуміють", - розповіла рядовий Вікторія Гудима.

Вінницькі "копи" вперше оштрафували "недоторканого" - фото 1

За словами дівчини, з першого дня роботи патрульні поліцейські відчувають весь тягар відповідальності, який ліг на їхні плечі: "Намагаємося відповідати високому званню поліцейського та виконувати свої службові обов'язки", - сказала дівчина. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця