ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі лікарі рятують життя ще 16 бійцям АТО

У новоприбулих атовців вогнепальні поранення верхніх або нижніх кінцівок, грудної клітини, органів черевної порожнини
Depo.
3 серпня 2015 15:03
ФОТО: depo.ua
Вінницькі лікарі рятують життя ще 16 бійцям АТО
Вінницькі лікарі рятують життя ще 16 бійцям АТО

До Вінниці доставили з АТО 16 поранених, 14 з них потребували негайного хірургічного втручання, двоє знаходяться в реанімації, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vn.20minut.ua.

За словами начальника Вінницького військово-медичного центру Міноборони полковника Сергія Петрука, особливість лікування полягає в тому, що пацієнти потребують етапних операцій. Треба оперувати по декілька разів. Більшість бійців після лікування готові знову на передову.

Найбільш образливо за отримане поранення Олександру Гаврилюку з Літинського району. Він служив вогнеметником, але кулю отримав не в бою, а від одного із своїх побратимів. Вистрелили з необережності, автомат не був на запобіжнику. В результаті бійцю видалили нирку. Тепер вінничанину необхідно 4 місяці проходити курс реабілітації. На Олександра в селі Теси чекають дружина та двоє дітей - донечка та син.

Доглядати за бійцями допомагають волонтери. Декого з поранених годують з ложечки, бо у них поранення рук. Найбільше солдатам допікає заборона відстрілюватись на йти в наступ. Ворог це знає і використовує.

Найстаршому бійцю з новоприбулих 56 років. Одеситу Василю Ковалю ампутували руку. Пояснили, що протез ставити нема можливості, бо ампутована кінцівка по саме плече. Чоловік не занепав духом і стверджує, якби взяли, пішов би знов воювати. Серед бійці є і такі хто отримав поранення допомагаючи побратимам.

Вінницькі лікарі рятують життя ще 16 бійцям АТО  - фото 1

Вінницькі лікарі рятують життя ще 16 бійцям АТО  - фото 2

Вінницькі лікарі рятують життя ще 16 бійцям АТО  - фото 3

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця