Вінницькі активісти влаштували експеримент над "копами"

Активісти "Дорожного контролю" переконані, що "копи" хочуть відомстити їм
Depo.
11 серпня 2016 13:25
ФОТО: depo.ua
Вінницькі активісти влаштували експеримент над "копами"
Вінницькі активісти влаштували експеримент над "копами"

Як повідомляє кореспондент Depo.Вінниця, вчора, 10 серпня, у Вінниці в мікрорайоні Старе місто патрульні поліцейські зупинили "Хонду", підозрюючи, що це автомобіль-двійник. Перевірити, чи дійсно це так, вінницьким копам завадили активісти "Дорожнього Контролю Вінниці", один з яких і виявився власником підозрілої автівки.

За словами начальника патрульної поліції Вінниці Редвана Усеінова, аналогічна автівка зареєстрована в Хмельницькій області, з таки самим державним номерним знаком. Відтак "копи" запідозрили у вінницькій "Хонді" "двійника". Пересвідчитись у правильності підозр їм завадили активісти.

"Проблема в тому, що ми не змогли перевірити так це чи ні, адже біля автомобіля зібралося 100 активістів. Крім того, автомобіль їздив на українських номерах, а патрульним показали польський техпаспорт. Ми нікому не дозволимо їздити на двійниках і машинах, які незаконно в'їхали на територію України. Ми будемо забирати цей автомобіль", - прокоментував Усеінов.

Натомість, представник "ДК Вінниця" Денис Климов запевняє, що із документами на "Хонду" все в порядку. А вся учорашня "акція" - спланована, аби подивитись на реакцію "копів". 

"Двійник - це взята така ж машина, підроблені на неї документи, перебитий номер кузова. А у нас нічого такого не було, вона на реєстрації іншої країни. На польський автомобіль вчепили українські номери, для того, щоб перевірити наскільки зреагує нова поліція. Адже кажуть в них є техзасоби - все, щоб виявляти такі автомобілі. Цей автомобіль дійсно знаходиться на польській реєстрації з ним проблем ніяких немає. Це було журналістське розслідування", - сказав Денис Климов.

Наразі "Хонда" знаходиться на подвір'ї приватного будинку, куди вчора її заштовхали активісти. А поруч чергує патрульний екіпаж.

"Двір - це приватна власність, ми не маємо права туди заходити. Але якщо буде спроба виїхати на даному транспортному засобі, ми будемо реагувати. Якщо нема державного знаку на даному автомобілі, то його експлуатація заборонена", - зауважив головний "коп" Вінниці. 

Натомість в "Дорожньому контролі" стверджують, що патрульні просто "йдуть на принцип". Денис Климов переконаний, що це - помста "копів", за їх громадську позицію .

"Це помста, адже ми ще місяць назад написали заяву у прокуратуру щодо переслідування наших журналістів патрульними,. Потім погрози у їхніх чатах, що вивезуть нас в ліс. По цьому приводу теж написані погрози поліцейських. До того ж 3 дні назад ми почули запах алкоголю від працівника патрульної поліції, підійшли і сказали. А командир роти відправив патрульного в управління. Це все є на відео", - стверджує Денис Климов.

Чим завершиться "війна" вінницьких патрульних та активістів "Дорожнього Контролю Вінниці" читайте в публікаціях на Depo.Вінниця.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця