У Вінниці депутат-"свободівець" зі скандалом пішов з партії

Володимир Барцьось різко розкритикував діяльність обласного керівництва партії, яке у відповідь звинуватило депутата у шантажі
Depo.
2 лютого 2016 13:05
ФОТО: depo.ua
У Вінниці депутат-"свободівець" зі скандалом пішов з партії
У Вінниці депутат-"свободівець" зі скандалом пішов з партії

Сьогодні, 2 лютого, депутат обласної ради Володимир Барцьось заявив про свій вихід з лав партії "Свобода". Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", повідомляє Depo.Вінниця.

"Сьогодні у вінницькій міській та обласній організаціях ВО "Свобода" проводиться, на мій погляд, політика подвійних стандартів та переслідування інакодумців, про що я зобов'язаний сказати вголос," - написав Барцьось.

За його словами, у партії наразі склалася нездорова атмосфера, коли до членів, які незгодні з позицією керівництва, починають ставитися упереджено та чинити тиск. Конфлікт з керівництвом "Свободи", обласну організацію якої очолює Олексій Фурман, у Барцьося виник після першої сесії обласної ради. Тоді депутат різко розкритикував у сесійній залі призначення головою обласної ради "порошенківця" Анатолія Олійника.

"Керівництво партії ставилось лояльно до цього призначення. А я не міг мовчати. Ще тоді від мене вимагали вийти з партії, але я не погодився. Сподівався, що з часом ситуація залагодиться. Але вона тільки загострювалась. Серед партійців почали розпускати чутки, нібито я продажний, що пішов у депутати заради власної вигоди. І я не зміг більше терпіти", - розповів депутат кореспонденту Depo.Вінниця

За словами Барцьося, йому висловлювали мовчазну підтримку і інші депутати партії, але публічно заявити про це ніхто так і не спромігся. Більше того, за призначення Анатолія Олійника головою облради не голосував ще один "свободівець", але його імені Барцьось не називає.

"Звісно, якби партія від початку декларувала допустимість таких політичних компромісів, можливо, я б теж проголосував. Але під час місцевих виборів проголошувались зовсім інші засади та гасла. Дотримання партійної дисципліни мобілізує членів партії та робить їх відповідальними – з цим важко не погодитися. Проте, коли партдисципліна стає вище за інтереси громади, вище за політичні переконання, я не підтримую такий диктаторський підхід і вважаю його вкрай шкідливим", - переконаний депутат. 

Вінницька "Свобода" починає сипатись: зі скандалом вийшов один з її членів  - фото 1

У свою чергу керівник обласної організації ВО "Свобода" Олексій Фурман розповів, що Володимира Барцьося виключили з партії ще два місяці тому нібито за шантаж. 

"Коли він звільнився з посади прес-секретаря колишнього голови облради Сергія Свитка і не мав роботи, то вимагав, щоб я посприяв йому у знаходженні якоїсь посади. Я відмовився і сказав, що не піду з таким проханням до Олійника. За таку поведінку ми його і виключили з партії", - розповів Фурман. 

Нагадаємо, у кривавих сутичках під Верховною Радою 31 серпня "засвітилися" і вінницькі "свободівці". 

Читайте також: Вінницькі свободівці кажуть, що їхній офіс обстріляли

Більше новин Вінниці та області читайте н