Вінницька міська аптека отримала вакцину проти грипу

Лікарі фіксують сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні інфекції
Вінницька міська аптека отримала вакцину проти грипу
Вінницька міська аптека отримала вакцину проти грипу

Вінницька міська аптека отримала вакцину проти грипу "Джі Сі Флю" (Корея), що дозволило розпочати вакцинацію у центрах первинної медико-санітарної допомоги Вінниці. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу департаменту охорони здоров’я і курортів облдержадміністрації.

Лікарі міста й області фіксують сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Втім, на 44-му тижні року захворюваність, у порівнянні із попереднім тижнем, зменшилась на 1 % і склала 447,8 випадків на 100 тис. нас., при епідемічному порозі 592,7 випадків на 100 тис. нас. Захворюваність в області була на 24,4% нижчою епідемічного порогового рівня. За медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 7180 осіб, зокрема 4609 (64,2%) дітей. Госпіталізовано 263 особи, в т.ч. 215 дітей. Летальних випадків не зареєстровано.

Ніде в області рівень захворюваності не перевищував епідемічний поріг. Найбільш високі рівні захворюваності реєструвалися на території міст Вінниці та Ладижина, Літинського, Теплицького і Тиврівського районів.

 Нагадаємо, у Вінниці можна отримати щеплення від грипу за півціни. 

Читайте також Кожному вінницькому пацієнту обіцяють по "персональному кабінету"

Більше новин Вінниці та області