Вінницька міська аптека отримала вакцину проти грипу

Лікарі фіксують сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні інфекції
Depo.
8 листопада 2016 14:36
ФОТО: depo.ua
Вінницька міська аптека отримала вакцину проти грипу
Вінницька міська аптека отримала вакцину проти грипу

Вінницька міська аптека отримала вакцину проти грипу "Джі Сі Флю" (Корея), що дозволило розпочати вакцинацію у центрах первинної медико-санітарної допомоги Вінниці. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу департаменту охорони здоров’я і курортів облдержадміністрації.

Лікарі міста й області фіксують сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Втім, на 44-му тижні року захворюваність, у порівнянні із попереднім тижнем, зменшилась на 1 % і склала 447,8 випадків на 100 тис. нас., при епідемічному порозі 592,7 випадків на 100 тис. нас. Захворюваність в області була на 24,4% нижчою епідемічного порогового рівня. За медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 7180 осіб, зокрема 4609 (64,2%) дітей. Госпіталізовано 263 особи, в т.ч. 215 дітей. Летальних випадків не зареєстровано.

Ніде в області рівень захворюваності не перевищував епідемічний поріг. Найбільш високі рівні захворюваності реєструвалися на території міст Вінниці та Ладижина, Літинського, Теплицького і Тиврівського районів.

 Нагадаємо, у Вінниці можна отримати щеплення від грипу за півціни. 

Читайте також Кожному вінницькому пацієнту обіцяють по "персональному кабінету"

Більше новин Вінниці та області