Вінницька "Гормонія" допоможе позбутися зайвої ваги

У новій клініці застосовуватимуть унікальні методики
Depo.
7 жовтня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua
Вінницька "Гормонія" допоможе позбутися зайвої ваги
Вінницька "Гормонія" допоможе позбутися зайвої ваги

Учора, 6 жовтня, у Вінниці з’явився новий медичний заклад – клініка "Гормонія", діяльність якої буде спрямована на боротьбу з захворюваннями щитоподібної залози та ожирінням. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької обласної ради.

Вузли у щитовидній залозі мають30-40% населення, а зайву вагу - близько 45-60%. Однак в Україні тільки в кількох закладах надають медичну допомогу таким людям.

Як повідомив головний лікар клініки "Гормонія", кандидат медичних наук, хірург вищої категорії Андрій Багрій, у новому закладі застосовуватимуться унікальні методики лікування.

""Гормонія" на сьогоднішній день – єдиний медичний центр в нашій країні, в якому, крім сучасної діагностики та традиційного медикаментозного лікування зобу, застосовуються всі три відомі малоінвазивні методики лікування вузлів щитовидної залози: склеротерапія етанолом, лікування діодним лазером та радіочастотна абляція. Останній метод є одним з найсучасніших і застосовується вперше і лише в нашій клініці," - розповідає Багрій.

Нові технології дозволяють оперувати щитоподібну залозу без застосування швів. Це скорочує термін перебування пацієнта у стаціонарі до 1-2 діб і вдвічі зменшує тривалість реабілітації.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця