Вінницька дизайнерка Леся Зіанурова представить колекцію, наділену особливою енергетикою

Дизайнерка Леся Зіанурова переконана, що речі створені вручну з натуральних матеріалів мають особливу енергетику
Depo.
21 жовтня 2016 13:00
ФОТО: depo.ua
Вінницька дизайнерка Леся Зіанурова представить колекцію, наділену особливою енергетикою
Вінницька дизайнерка Леся Зіанурова представить колекцію, наділену особливою енергетикою

У суботу, 22 жовтня, о 20:00 в "Люди Fusion Place", що в ТРЦ "Мегамол", в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 відбудеться показ нової колекції "Magic Wool" від Лесі Зіанурової та її бренду "LeZia". Про це дизайнерка розповіла коресподенту Depo.Вінниця.

Протягом чотирьох років Леся Зіанурова займається повстяним одягом та аксесуарами. Майстриня популяризує натуральний матеріал та ручну роботу, адже переконана, що саме такі речі мають особливу енергетику.

Вінницька дизайнерка Леся Зіанурова представить колекція, наділену особливою енергетикою - фото 1

"Родзинкою колекції є те, що все ручної роботи. Я створювала текстиль своїми руками, самостійно. В мене немає помічників. Все зроблено із натуральної вовни, в різних техніках, кольорах. Я хотіла показати наскільки вовна є багатогранна, що її можна використовувати в різних стилях та для споживачів різного віку", - зауважила дизайнерка.

На створення своєї колекції Леся Зіанурова витратила більше п'яти місяців, адже ручна робота надзвичайно кропітка та часомістка. Та результатом майстриня задоволена - 30 луків, які увійшли до її колекції, задовільнять смаки найвибагливіших модниць. Образи від Зіанурової підійдуть для різних стилів, різних людей та різних вікових категорій. 

Вінницька дизайнерка Леся Зіанурова представить колекція, наділену особливою енергетикою - фото 2

Вінницька дизайнерка Леся Зіанурова представить колекція, наділену особливою енергетикою - фото 3

"Одна сукня створюється до тижня, а пальто близько двох - трьох тижнів. В колекцію увійшли як стильні, молодіжні речі, так і вечірній одяг. Також будуть жакети та пальто", - підкреслила Леся Зіанурова.

Додамо, що в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 кожен бажаючий зможе зробити внесок у збір коштів для військового шпиталю.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах