Шашкісти з Вінниччини поїдуть на чемпіонати Європи і світу (ФОТО)

У Вінниці відбувся  молодіжний чемпіонат України з шашок-100

Шашкісти з Вінниччини поїдуть на чемпіон…

Молоді шашкісти Вінниці й Калинівки вибороли путівки на чемпіонати Європи і світу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу НОК України у Вінницькій області.

У Вінниці відбувся молодіжний чемпіонат України з шашок-100. У змаганнях брали участь 130 спортсменів із 13 областей країни. У шести вікових категоріях протягом восьми днів розіграли 18 комплектів медалей і також визначили володарів кубків у трьох командних заліках з класичної, швидкої та блискавичної гри.

Вдало виступила збірна Вінницької області. Вона здобула три командні кубки – за треті місця у командному заліку із кожного різновиду гри.

В індивідуальному заліку сумарно вінничани вибороли дві золоті, одну срібну і три бронзові медалі. Майстер FMJD Василь Пікіняр став двічі чемпіоном України з шашок-100. Він виграв класичну та блискавичну програму серед молоді (до 26 років). Медалі здобули й вінничани Віталій Луценко (срібло і бронза), Михайло Батунін (бронза) і спортсмен з Калинівки Петро Ціхановський (бронза). Усі вони отримали перепустки на чемпіонати Європи і світу.

Нагадаємо, у Вінниці хлопчик "із затримкою розвитку" виграв шаховий турнір.