ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничанка відкрила будинок, де можуть жити покинуті мами

Таким чином бізнесвумен Ольга Череватова хоче допомогти жінкам, які опинились в скаладних життєвих обставинах з дітьми на руках
Depo.
1 червня 2016 16:52
ФОТО: depo.ua
Вінничанка відкрила будинок, де можуть жити покинуті мами
Вінничанка відкрила будинок, де можуть жити покинуті мами

Днями під Вінницею в селі Лука-Мелешківська у звичайному приватному будинку почав працювати кризовий центр "Дім Мама", де зможуть жити мами-безхатьки разом зі своїми дітьми. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 20 хвилин

"Дім Мама" відкрила підприємиця Ольга Череватова. Жінка придбала 3-поверховий будинок, обладнала його усім необхідним і дозволила там жити жінкам з дітьми.

Чотири кімнати уже готові для проживання, в планах бізнесвумен ремонт ще п'яти. У будинку також є кухня, ігрова кімната, зал для проведення різноманітних заходів.

За словами адміністратора Центру, жінки проживатимуть тут безкоштовно. Однак за умови виконанняя кількох умов: не пити, не палити, не вживати наркотики, чергувати на кухні, прибирати приміщення та доглядати за дітьми. Також обов'язковою умовою є проходження медогляду на предмет інфекціних захворювань.

В "Домі Мама" жіннки безкоштовно отримуватимуть необхідну психологічну і юридичну допомогу, а також  - допомагатимуь у пошуках роботи. Тут вони зможуть провести до півтора року, допоки не налагодять стосунки з чоловіком чи родиною, або "встануть на ноги" і зможуть самотужки знімати собі житло. 

Кризовий центр можна знайти за адресою: с.Лука-Мелешківська вул.Верхня Нагірна, буд.38 

Також туди можна зателефонувати: (068) 853 80 02; (093) 00 66 822

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця