Вінничанка намагається повернути дтитину, розголошуючи сімейну драму через соцмережу (ФОТО)

Правоохоронці ознайомилися із ситуацією і ознак кримінального правопорушення не виявили

Вінничанка Юлія Стасюк через Facebook просить допомоги у поверненні дитини, яку відібрала в неї родина колтишнього чоловіка. Про це повідомляє Depo.Вінниця з по силанням на "На Парижі".

Юлія наголошує, що сина "насильно утримують". Дитині 1 рік і 3 місяці. Родина колишнього чоловіка проживає у селі Дашківці Літинського району. Жінці нібито забороняють бачити дитину, попри те, що син захворів.

Вінничанка намагається надати розголосу "історії". Її пост активно коментують. Коментатори умовно поділилися на тих, хто співчуває матері, і тих, хто запевняє, що це фейк. Останні нібито працюють з батьками колишнього чоловіка Юлії.

У відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області пояснили, що жінка звернулася до поліції із заявою, але правоохоронці ознайомилися із ситуацією і ознак кримінального правопорушення не виявили. Дитина проживає з батьком.

"Колишнє подружжя має у судовому порядку з'ясувати, хто опікуватиметься дитиною. Дільничний контролює ситуацію", - пояснили у головному управлінні Нацполіції.

Нагадаємо, у Сальнику Калинівського району чоловік сам виховує чотирьох маленьких дітей, а його дружину через зловживання алкоголем позбавили материнських прав.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця