На Вінниччині 56-річний чоловік сам виховує чотирьох малих дітей (ВІДЕО)

Наймолодшій Іванці три роки, старшому Георгію - п'ять, близнюкам Колі та Кості - по чотири

У Сальнику Калинівського району, що на Вінниччині, чоловік сам виховує чотирьох маленьких дітей, а його дружину через зловживання алкоголем позбавили материнських прав. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ТСН.

Наймолодшій Іванці три роки, старшому Георгію - п'ять, близнюкам Колі та Кості - по чотири.

Костянтин Сорока став батьком, коли йому було вже за 50. Каже, дітей хотів давно, тричі був одружений, але нащадків народила лише остання жінка. Втім, шлюб навряд чиможна назвати щасливим.

Пиячити 40-річна Наталя Лобастова почала, щойно народилися близнята.

"Я тільки на роботу, вона вже п'яна, так можна було відійти, а повернувся назад – вона вже п'яна, потім почала все з дому виносити", - розповів він.

Коли дружина пропила ледь не половину майна, чоловік подав на розлучення і звернувся до служби у справах дітей, щоб матір позбавили батьківських прав.

Жінка прописана в сусідньому селі Сосонка, але там її родичі кажуть, що Наталя веде жебрацький спосіб життя і вдома майже не буває.

У місцевому садочку зазначають, що четверо малюків, які ростуть без мами, розвинуті і доглянуті, але соцслужба цікавиться ними, особливо враховуючи те, щл через деякий час дітям пора до школи.

Чоловікові важко з чотирма дітьми матеріально. Від держави отримав допомогу лише один раз – 5 тисяч гривень на півроку. Працює сторожем, коли йде на нічну зміну, просить сусідку ночувати з дітьми. Але батько впевнений, що матеріальні труднощі – не головне, головне в родині – любов.

Нагадаємо, на Вінниччині, втікаючи від поліції, багатодітна мати покинула немовля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця