ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничанка на власну пенсію підгодовує майже 60 безпритульних тварин

Деякі вінничани спеціально підкидують тварин, знаючи про її добре ставлення
Depo.
10 липня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
Вінничанка на власну пенсію підгодовує майже 60 безпритульних тварин
Вінничанка на власну пенсію підгодовує майже 60 безпритульних тварин

Живучи на пенсію по інвалідності вінничанка Лариса утримує 23 кота та 35 безпритульних собак, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на vn.20minut.ua. Більшість тварин жінка підібрала на вулиці.

У Вінниці, за неофіційними даними, безпритульних тварин близько 10-15 тисяч. Більшість з них утримують у притулках для тварин. Лариса підбирає тварин, які знаходяться вже у край важкому стані. Жінка розповідає, що часто забирає собак, які потрапили під авто і скалічіли, потроху вихожує їх. Є і чимало котів, яким робили операцію після травм. І все це за власний рахунок. Більшість собак не породисті. Їх рідко хто з вінничан забирає до себе.

Котів Лариса годує не тільки своїх. Неподалік від її дому старі будинки та гаражі, коло яких люди залишають непотрібних їм тварин. Сусіди деколи жаліються на гавкіт, але розуміють, що комусь же треба піклуватись про бездомних тварин. Якщо підрахувати, то в в нашому місті на одну бездомну тваринку припадає цілих 100 осіб. І якби хоч 1 зі 100 взяв собі бездомну тварину, ця проблема у місті не мала б такого масштабу.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua

Вінничанка на власну пенсію підгодовує майже 60 безпритульних тварин - фото 1