Вінничанин отруїв та пограбував американського журналіста, з яким їхав у потязі

Раніше журналіст Річард Джефрес зі штату Південна Короліна знімав в Україні Майдан та початок війни на Сході
Depo.
22 вересня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua

Наприкінці серпня 30-річний вінничанин, який раніше вже мав проблеми із законом, у поїзді отруїв та пограбував американського журналіста Річарда Джефреса. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

З Києва до Рівного американець їхав в потязі "Київ-Ковель-Варшава". Разом з ним в купе їхав ще один чоловік. Попутник Джефреса виявився балакучим - розповідав про себе та намагався викликати довіру у іноземця. А потім запропонував Річарду каву.

"Наступні кілька годин я не пам’ятаю. Ні як заснув, ні яким чином вийшов з потяга. Підозрюю, що у каву мені підсипали якоїсь речовини. Я знаю трохи російську, тож запитав на вокзалі, де я. Сказали, що у Рівному. У мене вкрали усі гроші, які з собою віз, бо вирішив, що безпечніше їх взяти з собою у подорож, аніж залишити у порожньому будинку. Окрім того, забрали всі кредитні картки, фотоапарат, ноутбук і флешку, де збережена важлива інформація", - скаржиться Джефрес.

Він каже, що з ним таке неприємна історія сталась вперше. За його підрахунками, вартість вкараденого - близько 300 тисяч гривень.

Попутником американського журналіста виявився 30-річний вінничанин, який раніше вже мав проблеми із законом. Його згодом затримала рівненська поліція.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця