ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани з інвалідністю пишуть проекти та мріють про більярдний клуб

У Вінниці триває табір-семінар для людей з обмеженими фізичними можливостями
Depo.
11 серпня 2015 12:40
ФОТО: depo.ua
Вінничани з інвалідністю пишуть проекти та мріють про більярдний клуб
Вінничани з інвалідністю пишуть проекти та мріють про більярдний клуб

У Центрі професійної реабілітації "Поділля" триває табір-семінар для людей з обмеженими фізичними можливостями, де вінничан навчають самостійного життя, повідомляє Depo.Вінниця.

Гасло табору - "Життя потрібно змінювати власними руками, об'єднуючись навколо тих питань, які тобі цікаві". Слухачам школи розповідають  про те як об'єднувати громаду, брати участь у вирішенні соціально-важливих питань, впливати на місцеву політику тощо. Учасники табору писатимуть міні-проекти, кращі з яких буде згодом реалізовано за підтримки Британської Ради та соціально-відповідального бізнесу. Лекції та практичні заняття для людей з особливими потребами проведуть активісти громадської організації "Гармонія".

Нещодавно учасників табору відвідав голова облдержадміністрації Віктор Коровій та пообіцяв підтримку в проведені форуму щодо реалізації соціальних проектів.

Вінничани з обмеженими фізичними можливостями розповіли губернатору свої мрії. Так, хлопець Сергій з Крижополя, хоче створити більярдний клуб для інвалідів. Ольга з Козятина мріє про відкриття клубу за інтересами. Юнак Вадим з Сутисок у своєму проекті хоче переобладнати старий стадіон на екстремальний майданчик для активних жителів.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця