Журі конкурсу "Міс Вінниця" на голосування Вконтакті, увагу звертати не буде

Директор конкурсу каже, що в соціальних мережах не можна оцінити головного критерію перемоги в конкурсі краси, а саме - якою людиною є та чи інша дівчина
Depo.
24 лютого 2016 18:13
ФОТО: depo.ua
Журі конкурсу "Міс Вінниця" на голосування Вконтакті, увагу звертати не буде
Журі конкурсу "Міс Вінниця" на голосування Вконтакті, увагу звертати не буде

Учасники групи "Міс Вінниця 2016" в соцмережі "Вконтакті" провели своє голосування та визначились із "переможницею" - нею стала студентка Вінницького педуніверситету Катерина Гладка, передає Depo.Вінниця

Вінничани вже обрали "Міс Вінниця" - фото 1

Як написали адміністратори на сторінці групи, дівчина єдина з претенденток змогла набрати більше 300 голосів від відвідувачів групи. За правилами голосування, фото дівчини розмістили на аватарці спільноти. Воно там буде до тих пір, поки наступна учасниця не набере 500 голосів до 1 березня. Якщо ж такого не станется, фото Катерини з титулом "Міс Вконтакті" прикрашатиме аватар групи до 6 березня - дня офіційного фіналу конкурсу. 

Вінничани вже обрали "Міс Вінниця" - фото 2

Організатор та директор конкурсу Євген Майданик розповідає, що він не проти таких голосувань, адже вони добре "підігрівають" інтерес глядачів. Однак, він наголошує, що журі на результати Інтернет-опитувань уваги не звертає. 

"По-перше, журі навряд чи дивиться подібні рейтинги. По-друге, вони розуміють, що в соцмережі можна оцінити лише зовнішність дівчини, її фотогієнічність. А от те, якою вона є людиною - ніколи", - сказав Майданник. 

Надаємо, після оголошення фіналісток конкурсу, в соцмережі "Вконтакті" вінничанам запропонували обрати дівчину, яка не варта участі у конкурсі. 

  

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця